Ekipa Fudbalskog kluba „Radnički“ pretrpela je drugi poraz u Omladinskoj ligi Srbije.

U meču 5. kola prvenstva, mladi fudbaleri Radničkog izgubili su na svom terenu od beogradskog IMT-a rezultatom 3:2.

Omladinska ekipa IMT-a slavila je u Kragujevcu posle velikog rezultatskog preokreta.

Radnički je bolje počeo meč i poveo nakon desetak minuta igre.

Golman Beograđana skrivio je penal koji je u pogodak pretvorio kapiten domaćina Ristić.

U 21. Minutu bilo je 2:0 za Kragujevčane nakon što se Kolarević dobro snašao pred golom IMT-a.

Usledila je ofanzivnija igra Beograđana koja se isplatila u 40. minutu kada je Radojević iskoristio grešku odbrane domaćina i smanjio vođstvo Radničkog na 2:1.

U drugom poluvremenu gosti su nastavili u istom ritmu.

U 56. Minutu dosuđen je penal za goste koji je sigurno izveo Miloš Jović i izjednačio rezultat.

Imali su Kragujevčani dobru priliku da ponovo dođu do prednosti, ali je golman Mirković zaustavio udarac Dimitrijevića.

Beograđani su do trijumfa došli u 82. Minutu kada je Keser postigao odlučujući pogodak na utakmici – 3:2 za IMT.

Ekipa IMT-a je ostala na vrhu tabele sa svih pet pobeda na startu prvenstva.

Mladi fudbaleri Radničkog pretrpeli su drugi poraz, prvi na svom terenu.

Zbog obaveza reprezentativnih selekcija, takmičenje u Omladinskoj ligi Srbije biće nastavljeno 16. septembra kada će Radnički igrati u Beogradu sa ekipom Čukaričkog.